Úplně nové ISIC NEWS plně nahradily dosud vycházející ISIC magazín. Nic se ale nemění a uvnitř každého čísla je plno informací o nejnovějších slevách, sezónní slevy (v létě přehled festivalů, v zimě zimní areály), rozhovory, soutěže a články o všem, co studenty zajímá.

3. číslo Přišlo jaro a s ním i čerstvé vydání ISIC News 03! Pokud jste je nedostali přímo ve škole, nevadí! Stáhněte si je zde!
V Novém čísle ISIC News se mimo jiné dozvíte novinky ze světa kultury, jak studují blogeři a youtubeři, a také třeba, kam se vydat letos na festival. S platným průkazem ISIC budete mít slevu nejen na vstupné, ale i na spoustu skvělých letních zážitků. Aktuální slevy sledujte na test2.isic.cz/slevy.

2. číslo Přemýšlíte, jak co nejjednodušeji přežít zimu? Nenamáhejte se a přečtěte si zimní číslo ISIC NEWS, ve kterém se dozvíte hned několik způsobů, jak si zimu užít. Pro všechny milovníky lyžování jsme také připravili kompletní seznam ski areálů v ČR, ve kterých na platný průkaz ISIC získáte slevu na skipas!

ISIC_NEWS_cislo_01_0315.indd1. číslo ISIC NEWS je plné obsahu, jenž by vás mohl inspirovat nejen po celé jaro a léto. Naleznete v nich přehled 30 festivalů, na které s průkazem ISIC získáte slevu ze vstupného. Těšit se můžete i na rozhovor se zpěvákem Benem Cristovao, který již není jen „ten“ z talentové soutěže. Čeká vás i řada tipů na letní cestování a výběr nových ISIC slev. A to není samozřejmě všechno.