Hledáte práci při nebo po studiu, brigády, stáže, trainee programy, work & travel pobyty, vzdělávací kurzy, prostě cokoliv, co vám pomůže zvýšit vaše šance na trhu práce a umožní vám zdokonalovat a rozvíjet se? Chcete najít všechny relevantní informace rychle a na jednom místě? Potom jste tady správně.

Speciální sekce Služby vznikla na základě zpětné vazby od vás. ISIC vám nyní kromě tisíce studentských výhod doma i v zahraničí přináší sekci zaměřenou na kariéru, práci při i po studiu a vzdělávání.

Kariéra
Kariéra

Sháníte brigádu, trainee program nebo pracovní pobyt v zahraničí?
Více informací

Vzdělávání
Vzdělávání

Hledáte vzdělávací a rekvalifikační kurz nebo správnou vysokou školu?
Více informací

Novinky a rady

Sledujte nejnovější informace ze světa studentů a práce. Najdete zde tipy a rady jak se ještě lépe zdokonalit a uspět při výběru první práce nebo školy.

http://test2.isic.cz/pruvodci-lonely-planet-na-prodejne-isic-point-za-babku/

Průvodci Lonely Planet na prodejně ISIC Point za babku!

Průvodci Lonely Planet na prodejně ISIC Point za babku!

Představuje cestování pro vás životní filosofii, nechcete sedět doma, protože vás lákají nezapomenutelné zážitky, tak jako první krok před cestou si pořiďte v prodejně ISIC Point průvodce na cesty. Průvodce vám pomůže poznat danou zemi a sníží vaše náklady na minimum. Světově proslulou edici průvodců Lonely Planet si jako držitelé průkazů ISIC, ITIC a ALIVE…

Více
http://test2.isic.cz/po-vitezstvi-v-americe-uspela-hra-ceskych-vedcu-i-v-evrope/

cs3889_2

Po vítězství v Americe uspěla hra českých vědců i v Evropě

Výuková simulace Československo 38–89: Atentát, kterou vyvinuli odborníci z Filozofické a Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze ve spolupráci s Ústavem pro soudobé dějiny Akademie věd ČR, získala první cenu v prestižní soutěži European Conference on Games Based Learning 2015, pořádané v norském Steinkjeru.

Více
http://test2.isic.cz/isic-doporucuje-zapojte-se-do-souteze-global-management-challenge/

gmc_vyhlaseni

ISIC doporučuje: zapojte se do soutěže Global Management Challenge!

Vyzkoušejte si roli manažera v největší manažerské soutěži na světě Global Management Challenge. Sestavte svůj tým a vyzvěte studenty z celého světa. Získáte unikátní možnost ověřit si teoretické znalosti ze školy v praxi a zkušenosti v klíčových oblastech řízení virtuální firmy. Vítěz české edice navíc získá bezplatné studium MBA a možnost reprezentovat ČR na světovém finále v Macau. Registrace soutěže končí 30. října 2015, tak neváhejte!

Více
http://test2.isic.cz/na-vso-se-muzete-prihlasit-az-do-konce-zari/

VŠO_knihovna

Na VŠO se můžete přihlásit až do konce září

Pokud patříte mezi ty, kteří se rozhodli pro studium na vysoké škole až nyní, nemusíte čekat až na příští rok. Vysoká škola obchodní totiž přihlášky ke studiu přijímá až do konce září 2015. Součástí přijímacího řízení přitom nejsou žádné zkoušky.

Více
http://test2.isic.cz/veletrh-pracovnich-prilezitosti-ikariera-2015/

facebook_udalost

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2015

Ve středu 4. března 2015 od 9.00 hod. pořádá studentská organizace IAESTE ČVUT Praha 21. ročník Veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. Akce se bude konat na fakultách v dejvickém kampusu Českého vysokého učení technického v Praze a Národní technické knihovně. Jak se na takovouto akci připravit?

Více