Každý rok opouští školní lavice desetitisíce absolventů a uplatnit se na trhu práce je pro mladé stále komplikovanější. Neustále roste procento těch, kteří dlouhodobě nemohou najít první uplatnění. Na základě této situace jsme pro vás vytvořili sekci, ve které najdete nabídky brigád, pracovních stáží, trainee programů i pracovních pobytů v ČR i zahraničí.

Coca-Cola patří mezi nejcennější značky světa. Již 130 let přinášíme osvěžení. Přidej se k nám a staň se součástí naší rodiny.

Více informací

Protože lepší partu nenajdeš! Protože víme, že život není jen práce. Protože ti dáme praxi, kterou ocení každá další firma.

Více informací

Vycestujte do zahraničí se Student Agency na Au pair pobyt, pracovní pobyt nebo program Work and
Travel.

Více informací

Podporujeme a necháváme zaměstnance se učit, růst a být úspěšnými. Jen tak můžeme být úspěšní i my.

Více informací

Nestlé nabídne mladým lidem v EU 20 000 nových pracovních míst do roku 2016! Zapojte se do iniciativy Nestlé Needs YOUth!

Více informací

Nahlédněte do podnikových procesů a poznejte firemní kulturu již během studia. Společně se specialisty z jednotlivých oblastí vypisujeme témata závěrečných prací a praktikantské projekty.

Více informací

LINET je největší evropský výrobce a distributor moderních lůžek pro nemocniční a sociální péči.

Více informací

Měníme zavedená pravidla, pomáháme k lepšímu bydlení. Nastartujte u nás svou kariéru s Junior programem!

Více informací

Vstupte do světa Skupiny ČEZ. Kde jinde může dát vaše energie věci do pohybu? Kde jinde získáte takový přístup k moderním technologiím?

Více informací

Odstartuj svou kariéru s Unipetrolem.

Více informací