CZE_header_kdejinde

ČEZ

Skupina ČEZ je silný energetický koncern, který působí v řadě zemí střední a jihovýchodní Evropy, centrálu má v České republice.

Naším posláním je zákazníkům i celé společnosti zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii. Naší společnou vizí je přinášet inovace pro řešení energetických potřeb a přispívat k vyšší kvalitě života.

Zájemcům o zaměstnání nabízí zázemí silné české společnosti a práci, která má smysl – práci, na kterou spoléhají miliony lidí v každodenním životě a bez které by ostatním chyběla energie. Naši zaměstnanci oceňují, že nemyslíme jen na sebe. Pomáháme lidem kolem nás prostřednictvím prospěšných projektů. Slušnost se u nás promítá i do vztahů na pracovištích. Co se řekne, to platí.

Kde jinde najdete tak silné zázemí, skvělé pracovní podmínky a kolegy, kteří vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

ČEZ Potentials – víc než Trainee program
cez-potentials-380x160

Staň se naším Trainee. Speciální roční program nejen pro absolventy technických oborů, ale i pro uchazeče s netechnickým vzděláním, např. ekonomickým či právním.
Během ročního programu se seznámíš se společností a jejími pravidly, absolvuješ řadu rozvojových kurzů, program selfleadership, exkurze do provozů Skupiny ČEZ a v neposlední řadě se budeš pravidelně setkávat s představiteli TOP managementu.
Pod vedením zkušených manažerů budeš aktivně zapojen do práce na klíčových projektech a důležitých individuálních úkolech.

Více informací

Studentské práce
cez-potentials-380x160

Nabízíme ti aktivní spolupráci na bakalářských, diplomových a doktorandských pracích.
Vyber si téma své práce v našem dotazníku.
Tvé kontaktní údaje budou postoupeny příslušnému garantovi.
Následně bude dohodnuta forma komunikace mezi tebou a garantem a upřesněn způsob vzájemné spolupráce.
V případě většího zájmu ze strany studentů je rozhodnutí o konkrétním zájemci na garantovi dané studentské práce.

Více informací

Letní univerzita
Letní univerzita

Studuješ technickou vysokou školu a vážně se zajímáš o jadernou energetiku? Skupina ČEZ ti nabízí možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem „Letní univerzita“ v jaderných elektrárnách.
Během dvou týdnů budeš mít možnost se podrobně seznámit s fungováním Jaderné elektrárny Temelín nebo Dukovany. Na programu jsou přednášky zaměstnanců elektrárny i externích odborníků. Na teorii navazuje několik exkurzí do areálu elektrárny a prohlídka jednotlivých zařízení. Cílem stáže je tedy nejen umožnit praxi v provozu, ale také nabídnout možnost budoucí spolupráce nebo získání stipendia.

Více informací

Soutěž diplomových a dokotorandských prací cena ČEZ
Soutěž diplomových a doktorandských prací Cena ČEZ

Soutěž diplomových a doktorandských prací Cena ČEZ pořádáme již od roku 1998.
Cílem je vyhledávat talentované špičkové studenty a nabídnout jim uplatnění v rámci Skupiny ČEZ.
Někteří z nejlepších účastníků těchto soutěží již pracují ve Skupině ČEZ. Soutěž se vyhlašuje pro obory Elektroenergetika, Elektrické stroje, přístroje a pohony, Ekonomika a řízení elektrotechniky a energetiky, Technologické systémy a elektrotechnologie a Tepelně energetická zařízení.

Více informací

Sociální sítě

youtube default

Facebook