Student_agency_logo

Pracovní nebo au pair pobyt v zahraničí je neocenitelná pracovní zkušenost a nejefektivnější způsob, jak zdokonalit znalost cizího jazyka v zemi jeho původu.

Nabízíme Au pair pobyty v Evropě a USApracovní pobyty v Evropě a USA, program Work and Travel určený studentům vysokých a vyšších odborných škol, a pracovní programy Working Holiday v Kanadě a na Novém Zélandu.

Ve STUDENT AGENCY vám zajistíme nejen pracovní nebo au pair pobyt,  ale také dopravu,pojištění na cesty a v případě potřeby vám pomůžeme s vyřízením víza. Budeme vám k dispozici po celou dobu zařizování zahraničního pobytu a také v průběhu vašeho pobytu v zahraničí.

Au Pair Evropa a USA
Au pair program je kulturně-výměnný pobyt pro mladé, svobodné a bezdětné lidi, kteří přijíždí do cizí země za účelem zdokonalení se v jazyce, poznání tamní kultury a nalezení  nových přátel. Au pair má status hosta, nejedná se tedy o zaměstnání. Hostitelská rodina, u které au pair žije, poskytuje zdarma stravu a ubytování a jako odměnu za pomoc i kapesné. Na oplátku au pair pomáhá rodině s péčí o děti a domácnost. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC: Sleva 10% z registračního poplatku na Au pair v USA a Evropě.

Pracovní pobyty Evropa
V nabídce pracovních programů v Evropě patří k nejoblíbenějším pracovní pobyty ve Velké Británii a Irsku. Roste také zájem o země jižní Evropy a severské země Norsko Island. Díky vstupu České a Slovenské republiky do Evropské unie se cestování na pracovní kulturně-výměnné pobyty do zemí EU velmi zjednodušilo. Nyní již není pro žádnou zemi v naší  nabídce potřeba žádat před odjezdem o vstupní víza či povolení k pobytu.

V našich kancelářích vás vždy důkladně připravíme na váš pobyt, informujeme vás, jaké kroky je potřeba před odjezdem i po příjezdu do zahraničí podniknout, kdy a kam se registrovat apod. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.

Pracovní pobyty USA
V USA zprostředkováváme programy kulturní výměny. Možnost pobývat a legálně v USA pracovat poskytuje speciální vízum J-1 (kulturně-výměnné vízum). Všechny potřebné dokumenty a podklady pro získání víza vám zajistíme ve spolupráci s našimi americkými garanty a připravíme vás na pohovor na americké ambasádě. Díky programům  Camp a Work & Travel můžete strávit jedinečné prázdniny na druhé straně Atlantiku, navázat nová přátelství a zažít mnoho dobrodružství. Součástí programů je také možnost  cestovat po USA až 1 měsíc po ukončení programu. V případě, že preferujete získání zkušeností, které využijete při budování své kariéry, doporučujeme program Stáž v USA, jehož hlavním cílem je získání praxe ve vystudovaném oboru. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.

Work and Travel USA

Kulturně výměnný program, Work and Travel USA, je nejlepší způsob, jak prožít léto v Americe. Work and Travel, to jsou nezapomenutelné zážitky, kamarádi, cestování, angličtina a také pracovní zkušenosti. Každoročně se programu účastní stovky studentů vysokých a vyšších odborných škol. Během léta legálně pracují v USA v restauracích, hotelech, zábavních a národních parcích aj. Více informací naleznete zde.

Working holiday Kanada a Nový Zéland
Díky programu Working Holiday můžete až 1 rok žít a pracovat v Kanadě nebo na Novém Zélandu. Je to ideální příležitost jak poznat kanadskou nebo novozélandskou kulturu, cestovat, zlepšit si angličtinu, získat pracovní zkušenosti, nové kamarády a užít si  s nimi spoustu zábavy. Pracovní pozice mají sezónní charakter a jedná se převážně o práci v turistickém ruchu (restaurace, hotely, lyžařská centra aj.). Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC:  300 Kč sleva za zprostředkování  na pracovní pobyty.

Aktuální informace naleznete na www.pracovnipobyty.cz nebo na Facebooku Pracovní a au pair pobyty v zahraničí.