226-222-333 9:00 - 17:00

ŠKODA

Skoda_auto

Dynamika a inovace, více než 1 000 000 prodaných automobilů za rok, výrobní závody a importéři po celém světě, více než 25 000 spokojených zaměstnanců v České republice – to jsou fakta, která charakterizují společnost ŠKODA AUTO.

O atraktivitě značky ŠKODA vypovídají nejen rostoucí prodeje vozů, ale také úspěšné pronikání na nové trhy. Díky tomu mají zaměstnanci společnosti možnost dále se rozvíjet a získávat mezinárodní zkušenosti z mnoha projektů např. v Indii, Číně nebo Rusku.

 

Chcete již během studia spojit svoji kariéru s úspěšnou značkou? Hledáme ty, kteří se nebojí žádné výzvy a rádi poznávají vše nové. Pošlete nám svůj životopis. Budete překvapeni, kam až vás muže zavést. www.skoda-kariera.cz.

[dt_gap height=“30″]
[dt_fancy_title title=“Šance pro studenty“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“default“ el_width=“100″ title_bg=“disabled“ separator_color=“default“]

Chcete již během studia na vysoké škole spojit svou kariéru s úspěšnou značkou?
Mladí odborníci jsou zárukou budoucnosti společnosti.

ŠKODA AUTO chce být vždy o krok před konkurencí a příprava mladých talentů je v popředí jejího zájmu. Hledáme ty, kteří se nebojí žádné výzvy a rádi poznávají vše nové.

Praktikantský pobyt je příležitostí jak nahlédnout do procesů fungování společnosti a firemní kultury. Spolupráce s našimi speciality ze všech oblastí zajistí odbornost vaší praxe, která může pokračovat vypracování závěrečné práce.

Více informací

[dt_gap height=“30″]
[dt_fancy_title title=“Trainee program“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“default“ el_width=“100″ title_bg=“disabled“ separator_color=“default“]

Staňte se ŠKODA Traineem! Speciální jednoletý rozvojový program určený absolventům vysokých škol magisterského stupně studia technického či ekonomického zaměření/směru.

Během roku jako Trainee určité oblasti získáte dvoutýdenní zkušenost s výrobou vozů, minimálně dvě odborné rotace odpovídající oblasti vašeho zájmu, poznáte jiné pracovní prostředí a cizí kulturu formou zahraniční stáže u některého z koncernových partnerů a v neposlední řadě si vyzkoušíte prodej vozů ŠKODA v naší dealerské síti. Mimo jiné vás čekají i další aktivity v podobě školení, přednášek a setkání s manažery.

Více informací

[dt_fancy_title title=“Doktorandský program“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“default“ el_width=“100″ title_bg=“disabled“ separator_color=“default“]

Máte zájem o spolupráci při zpracování vaší dizertační práce?

Tuto možnost získáte při zapojení do Doktorandského programu ŠKODA AUTO. Jedná se o čtyřletý rozvojový a motivační program pro studenty doktorandského stupně studia vysoké školy technického nebo ekonomického zaměření (prezenční forma). Studenti píší svou dizertační práci ve spolupráci s odborným oddělením ŠKODA AUTO.

V rámci programu máte možnost poznávat prostředí společnosti, dále se profesně i osobnostně rozvíjet. Součástí je nabídka jazykového vzdělávání, finanční podpora, přístup k nejnovějším technologiím a po ukončení studia možnost nabídky konkrétní pracovní pozice.
Více informací

[dt_gap height=“30″]
[dt_gap height=“30″][dt_fancy_title title=“Sociální sítě“ title_align=“center“ title_size=“h4″ title_color=“custom“ el_width=“100″ title_bg=“enabled“ separator_color=“custom“ custom_title_color=“#ffffff“ custom_separator_color=“#4ebcbd“]