Student_agency_logo

Jazykový pobyt v zahraničí je efektivní forma studia cizího jazyka v zemi jeho původu. Nabízíme jazykové pobyty pro dospělé (od 16 let), jazykové pobyty pro děti a mládež (5–20 let) a jazykové pobyty pro profesionály, což jsou pobyty šité na míru business klientele a náročným klientům. Studentům mezi 11–18 rokem jsou určeny studijní programy na středních školách, zájemcům nad 18 let pomaturitní nebo vysokoškolské studium v zahraničí. Pro školní kolektivy pořádáme výukové a poznávací školní zájezdy.

Ve STUDENT AGENCY vám zajistíme nejen jazykový kurz, ale také ubytování na celou dobu pobytu, dopravu, pojištění na cesty a víza. Budeme vám k dispozici po celou dobu zařizování zahraničního pobytu a zároveň vám poradíme, jak pobyt snadno financovat.

Jazykové pobyty pro dospělé
Jazykové pobyty pro dospělé jsou ryze individuální pobyty určené zájemcům o studium cizích jazyků v zahraničí ve věku od 16 let výše. Výuku jazyků probíhá na léty prověřených zahraničních jazykových školách v zemích, kde se vyučovaným jazykem běžně hovoří, čímž je zaručena maximální efektivita jazykového pobytu. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC: Sleva 3 % z ceny kurzovného.

Studium na střední škole a univerzitě
Rozhodnutí studovat na střední nebo vysoké škole v zahraničí jistě patří k velkým životním milníkům, které je potřeba dobře promyslet. Čas strávený studiem v zahraničí může mít zásadní vliv na váš budoucí život, proto by měl být naplánován tak, abyste si z něj odnesli co nejvíce pozitivních zkušeností. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC: sleva 1500 Kč z ceny kurzovného u programu High School.

Jazykové pobyty pro děti a mládež
Jazykové pobyty pro děti a mládež jsou studijní programy vhodné pro studenty ve věku 5 – 18 (resp. 20) let. Tyto kurzy jsou pořádány především v období letních prázdnin, výjimečně však také mimo ně, a to např. o jarních prázdninách. Jedná se především o kurzy obecného jazyka doprovázené volnočasovými aktivitami různého zaměření. Více informací naleznete zde.

Výhoda pro držitele průkazu ISIC: Sleva 3 % z ceny kurzovného.