226-222-333 9:00 - 17:00

Průkaz ALIVE

Co je karta ALIVE?

Karta ALIVE je identifikační průkaz, na nějž je navázán program poskytovaných výhod. Tyto karty jsou určeny především studentům kombinované či jiné neprezenční formy studia, kteří nemají nárok na mezinárodní průkaz ISIC. Stejně tak mohou kartu ALIVE využít i zaměstnanci škol, kteří nevyučují a nemají tak nárok na průkaz ITIC.

Kromě studentů a zaměstnanců škol je karta ALIVE určena členům sportovních svazů a asociací, kde po vzoru škol funguje jako jedinečná přidaná hodnota ke stávajícím členským průkazům, které do této chvíle neměly velké využití. Kartu ALIVE je možné si pořídit pouze přes spolupracující školy a sportovní asociace; není možné si ji koupit individuálně v přímém prodeji.

Karta ALIVE platí po celé České republice a slevy na ni získáte na více než 1600 místech. Karta ALIVE přináší svým držitelům rozsáhlou síť výhod po celé České republice včetně pojištění, sportovního vybavení, restauračních zařízení, kaváren, vstupů na kulturní akce, permanentek v lyžařských areálech a mnoho dalších.

Více informací o kartách ALIVE naleznete na portálu www.alive.cz.

[dt_toggle title=“Platnost“]
Karty vydávané na školách mají platnost až 16 měsíců – od prvního září jednoho roku do konce prosince roku následujícího. Všechny karty, vydané v rámci tohoto cyklu, mají tedy stejnou platnost, bez ohledu na termín vystavení.

Karty vydávané sportovními asociacemi mají platnost 12 měsíců, případně jednu sezónu.
[/dt_toggle]
[dt_toggle title=“Kde si mohu kartu ALIVE pořídit?“]
Kartu Alive vydávají spolupracující školy (především vysoké, ale i řada středních škol), které také mají právo prodlužovat platnost karet pomocí revalidačních známek.

Karty vydávané na školách obsahují elektronický čip, který slouží studentům k řešení praktických úkonů po dobu studia (vstup do budov, využití v jídelnách a menzách, kopírky, karta do knihovny a mnohé další).

Seznam škol, vydávajících karty ALIVE, naleznete na této adrese. Ceny karet na jednotlivých školách se mohou lišit.
[/dt_toggle]

[dt_toggle title=“Průkaz absolventa vysoké školy“]
Průkaz absolventa vysoké školy umožňuje absolventům zařazených univerzit v programu Alumni využívat univerzitní výhody i po skončení studia, například sjednání ročního cestovního pojištění od 200 Kč, zdarma přístup do fakultních ústředních knihoven, studentské vstupné do galérii a muzei, slevy na jazykové kurzy a další výhody můžete sledovat na našich webových stránkách www.alive.cz.

Platnosti licence ALIVE, která umožňuje využití průkazu v benefitní síti mimo univerzitu, je při prvním vydání 2 roky. Po skončení této platnosti je možné průkaz prodloužit.

Pro prodloužení platnosti průkazu je nutné si pořídit revalidační známku ALIVE s aktuální platností. Objednávku můžete provést pomocí následujícího formuláře, platba probíhá bankovním převodem a revalidační známka Vám po přijetí platby bude zaslána poštou na vyplněnou adresu nebo se můžete stavit osobně u nás v ISIC Pointu.

Platnost průkazu po prodloužení revalidační známkou: od 1. září jednoho roku do konce prosince roku následujícího. Zakoupením známky v období leden až srpen platí průkaz do prosince toho jistého roku.

Cena revalidační známky je 200 Kč.

revalidace_banner_02

[ninja_forms id=293]
[/dt_toggle]

[adrotate group=“5″]

Hlavní výhody
  • platnost po celé České republice
  • celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200 Kč
  • slevy na více než 1600 místech v ČR
  • při nákupech, stravování a vzdělávání
  • na vstupném na festivaly, akce, do klubů
  • na permanentky v lyžařských areálech
  • při cestování – autobusové a vlakové jízdenky
  • při ubytování v hotelech, kempech a ubytovnách

[adrotate group=“5″]

Pravidla získání a použití průkazů

Kompletní pravidla použití průkazů najdete www.alive.cz.

[adrotate group=“5″]

Ochrana osobních údajů

Více informací o ochraně osobních údajů najdete ZDE.

[adrotate group=“5″]